main-visual.jpg

Informace o portálu

Portál KRIZPORT je veřejným portálem krizového řízení v Jihomoravském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji. Portál se skládá z veřejné sekce (přístup pro každého uživatele internetu) a neveřejné sekce (přístup jen pro vybrané uživatele). Portál provozuje Hasičský záchranný sbor JmK.

Aktuality
Výjezdy
Odkazy na výstrahy
19březen2020

(ALL) Další krizová opatření (ochrana dých. cest na veřejnosti, vyhrazené časy v obchodech pro seniory, nové podmínky pro pendlery)

HZS JmK informuje, že v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem přistoupila Vláda České republiky k přijetí dalších krizových opatření.

 
17březen2020

(BRN) Aktuální opatření na území města Brna (16.03.2020)

HZS JmK ve spolupráci s Magistrátem města Brna informuje  o aktuálních opatřeních na území města Brna v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem .

 
14březen2020

(BRN) Informační web pro občany města Brna

V návaznosti na aktuální situaci a vyhlášený nouzový stav pro území ČR doporučujeme sledovat aktuální informace pro město Brno na webových stránkách

 
12březen2020

(ALL) Vyhlášení nouzového stavu v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19

HZS JmK informuje, že v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem přistoupila Vláda České republiky k vyhlášení NOUZOVÉHO STAVU.

 
12březen2020

(ALL) Aktuální informace v souvislosti s výskytem koronaviru - zřízení informační linky Jihomoravského kraje

HZS JmK informuje, že v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem přistoupil Krajský úřad Jihomoravského kraje ke zřízení speciální informační linky pro veřejnost.

 
‹‹      3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 20      ››

Aktuality HZS JMK: www.firebrno.cz/aktuality