main-visual.jpg

Informace o portálu

Portál KRIZPORT je veřejným portálem krizového řízení v Jihomoravském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji. Portál se skládá z veřejné sekce (přístup pro každého uživatele internetu) a neveřejné sekce (přístup jen pro vybrané uživatele). Portál provozuje Hasičský záchranný sbor JmK.

Aktuality
Výjezdy
Odkazy na výstrahy
15červen2016

(ALL) Plánovaný krátkodobý výpadek portálu KRIZPORT

Upozorňujeme všechny uživatele portálu KRIZPORT, že dne 20.06.2016 bude docházet v ranních a dopoledních hodinách ke krátkodobým výpadkům portálu.

 
25květen2016

[CVIČENÍ DÁLNICE 2016] Ukončení činnosti informační linky pro občany v souvislosti s dopravní nehodou na Staré Dálnici

Hasičský záchranný sbor JmK Vás informuje o ukončení činnosti informační linky pro občany a přikládá aktuální informace.

 
4březen2016

(ALL) Zpráva o stavu ochrany obyvatelstva v České republice 2015

Ministerstvo vnitra – generální ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky v pravidelných tříletých cyklech vyhodnocuje opatření uvedená v Koncepci ochrany obyvatelstva do roku 2020 s výhledem do roku 2030 a prostřednictvím Zprávy o stavu ochrany obyvatelstva v České republice informuje o způsobu jejich realizace. HZS JmK nabízí tento dokument ke stažení.

 
25leden2016

(BRN) Výbuch plynu v Brně + aktuální informace

V souvislosti s mimořádnou událostí únik a výbuch plynu v Brně na Tř. Kpt. Jaroše již byla ukončena činnost informační linky.

 
14leden2016

(ALL) Informace o znovu zprovoznění vybraných aplikací

Informujeme uživatele portálu KRIZPORT o znovu zprovoznění některých aplikací, které byly v souvislosti s přechodem na novou verzi výjezdového softwaru na KOPIS HZS JmK zastaveny nebo nefungovaly v plném rozsahu.

 
‹‹      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20      ››

Aktuality HZS JMK: www.firebrno.cz/aktuality