main-visual.jpg

Informace o portálu

Portál KRIZPORT je veřejným portálem krizového řízení v Jihomoravském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji. Portál se skládá z veřejné sekce (přístup pro každého uživatele internetu) a neveřejné sekce (přístup jen pro vybrané uživatele). Portál provozuje Hasičský záchranný sbor JmK.

Aktuality
Výjezdy
Odkazy na výstrahy
19březen2020

(ALL) Informace jak se chovat při příjezdu sanitky ZZS na případ COVID-19

HZS JmK ve spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou Jihomoravského kraje předkládá informace jak se chovat při příjezdu sanitky ZZS na případ COVID-19.

 
19březen2020

(ALL) Další krizová opatření (ochrana dých. cest na veřejnosti, vyhrazené časy v obchodech pro seniory, nové podmínky pro pendlery)

HZS JmK informuje, že v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem přistoupila Vláda České republiky k přijetí dalších krizových opatření.

 
17březen2020

(BRN) Aktuální opatření na území města Brna (16.03.2020)

HZS JmK ve spolupráci s Magistrátem města Brna informuje  o aktuálních opatřeních na území města Brna v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem .

 
14březen2020

(BRN) Informační web pro občany města Brna

V návaznosti na aktuální situaci a vyhlášený nouzový stav pro území ČR doporučujeme sledovat aktuální informace pro město Brno na webových stránkách

 
12březen2020

(ALL) Vyhlášení nouzového stavu v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19

HZS JmK informuje, že v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem přistoupila Vláda České republiky k vyhlášení NOUZOVÉHO STAVU.

 
‹‹      1 2 3 4 5 6 7 8 10 20      ››

Aktuality HZS JMK: www.firebrno.cz/aktuality