Okresy Brno - město, Brno - venkov

Přehled volných termínů pro návštěvu obcí příslušníkem HZS JmK v okresech Brno - město a Brno - venkov

Pro zamluvení Vámi vybraného termínu kontaktujte:

por. Mgr. Jan Marchlík
ochrana a příprava obyvatelstva
Email:

Termín Čas návštěvy ORP Obec/Městská část Příslušník, který provede návštěvu
 22.5. 2017 10:00  Tišnov Obec Černvír Koubová
 23.5.2017 8:00  Židlochovice Obec Moutnice Koubová
 25.5.2017 9:00  Brno MČ Bystrc Koubová
29.5.2017 11:00  Brno MČ Nový Lískovec Dvořák
 31.5.2017 10:30  Brno MČ Brno - Sever  Marchlík
 31.5.2017 8:00 Brno MČ Brno - Střed  Sedláček
1.6.2017 9:00 Brno MČ Brno - Komín Sedláček
 5.6.2017 8:00  Brno MČ Žebětín  Koubová  
 6.6.2017 8:00  Šlapanice Obec Jiříkovice Marchlík 
 6.6.2017  8:00 Židlochovice Obec Syrovice Čermák
 7.6.2017 8:00 Brno  MČ Bohunice Čermák 
 7.6.2017 9:00 Brno MČ Jundrov  Koubová
  12.6.2017  8:00 Brno MČ Jehnice Čermák  
  12.6.2017 9:00 Brno MČ Medlánky Marchlík
 13.6.2017 9:00  Brno MČ Maloměřice a Obřany Dvořák
 14.6.2017 9:00  Šlapanice Obec Sivice Koubová
 14.6.2017 9:00 Brno  MČ Vinohrady Tašlová
 14.6.2017 8:00  Brno  MČ Žabovřesky Čermák
15.6.2017 9:00  Tišnov Obec Hradčany Čermák
16.6.2017 9:00 Brno MČ Ivanovice Čermák
19.6.2017 8:00 Tišnov Lomnička Koubová
20.6.2017 15:00 Tišnov Šerkovice Dvořák
23.6.2017 8:00 Židlochovice Přísnotice Čermák
26.6.2017 15:00   Tišnov Borovník Koubová
27.6.2017 8:00 Šlapanice Bílovice nad Svitavou Sedláček
28.6.2017 13:00 Brno MČ Královo Pole Sedláček
 3.7.2017 13:00  Kuřim  Moravské Knínice, Jinačovice Menšík
 4.7.2017 9:00  Tišnov Dolní Loučky Menšík
 7.7.2017 8:00 Brno  MČ JIH  Menšík
10.7.2017 8:00 Brno  MČ Chrlice Sedláček
10.7.2017 8:00 Tišnov Tišnovská Nová Ves Marchlík
11.7.2017 9:00  Pohořelice Vlasatice Čermák
11.7.2017 9:00 Pohořelice Branišovice Marchlík
12.7.2017 9:00 Pohořelice Loděnice Sedláček
12.7.2017 13:00  Tišnov Lomnice Čermák
13.7.2017 12:00  Kuřim Čebín Sedláček
14.7.2017 8:30  Šlapanice  Velatice Čermák
14.7.2017 8:00 Tišnov Deblín Koubová
 17.7.2017 9:00  Rosice  Zakřany  Čermák
 18.7.2017 9:00 Šlapanice  Troubsko Koubová 
 18.7.2017 9:00  Židlochovice Opatovice  Marchlík
18.7.2017 7:30 Židlochovice Holasice Marchlík
 19.7.2017 9:00 Brno MČ Řečkovice Tašlová
 20.7.2017 8:00 Brno MČ Tuřany Koubová 
21.7.2017 8:00  Rosice   Zbraslav Čermák
1.8.2017 9:00 Rosice Rudka Menšík
8.8.2017 9:00 Pohořelice  Přibice Tašlová
29.8.2017 13:00 Brno MČ Starý Lískovec Marchlík
31.8.2017 8:00 - 14:00     Koubová
6.9.2017 9:00 Kuřim Česká Menšík
13.9.2017 9:00 Tišnov Doubravník Sedláček
14.9.2017 9:00 Ivančice Biskoupky Čermák
19.9.2017 8:00 Pohořelice Ivaň Vymazal
20.9.2017 9:00 Rosice  Stanoviště Koubová
20.9. 11:00 Rosice Ostrovačice Koubová
3.10.2017 8:00 Ivančice Moravské Bránice Koubová
10.10.2017 9:00 Rosice Přibyslavice Dvořák
13.10.2017 8:00 - 14:00     Menšík
17.10.2017 9:00 Tišnov Brumov Marchlík
 2.11.2017 9:00 Šlapanice Blažovice Marchlík
 6.11.2017 9:00 Ivančice Nová Ves Tašlová
 9.11.2017 8:30 Rosice  Tetčice Steinbauerová
 22.11.2017 9:00  Šlapanice  Viničné Šumice Marchlik
16.11.2017 9:00 Tišnov Předklášteří Menšík
 20.11.2017 9:00 Kuřim Lelekovice Sedláček
 29.11.2017 9:00 Ivančice Nové Bránice Marchlík
 4.12.2017 8:00 - 14:00      Sedláček
5.12.2017 9:00 Šlapanice Prace Tašlová
12.12.2017 8:00 - 14:00     Steinbauerová
14.12.2017 9:00 Židlochovice Měnín Menšík